Rubriigi toob sinuni 

Kuula järgi: Spotify paneb sinu maitse järgi kokku retrohõngulise esitusloendi

Spotify panustab viimasel ajal aina enam lahendustesse, mis panevad kokku kasutaja muusikamaitsele vastavaid esitusloendeid. Juba ammu on olemas Discover Weekly, mis paneb iga nädal kokku uue loendi lähtuvalt inimese kuulamisharjumustest.

Nüüd on olemas ka midagi veidi vanema ehk retromuusika sõpradele, kus esitusloend pannakse kokku kasutaja isiklike muusikaeelistuste järgi, kuid loendisse valitakse just populaarseid retrohitte.

Lahenduse nimeks on Time Capsule ning see paneb kokku terve portsu mõnusaid retrolaule täpselt selle järgi, mida kasutaja kuulab.

Kuidas seda üles leida?

Kõige lihtsam viis Time Capsule’i kasutamiseks on avada Spotify rakendus ning kirjutada otsingusse “Your Time Capsule”. Sellisel juhul peaks esimeseks vasteks olema Time Capsule esitusloend ning edasi saabki juba kuulama hakata.

Lisaks sellele võib selle leida siit, et seda arvutis kuulata ning soovi korral pääseb sellele ligi ka valides “Browse” alamenüü ning sealt muusikastiiliks “Decades”.

Tasub ka mainida, et Time Capsule on kättesaadav vaid üle 16-aastastele kasutajatele, kuna Spotify hinnangul peab kasutaja olema piisavalt vanad, et olla nostalgilised.