Rubriigi toob sinuni 

Kuidas oma arvuti lihtsalt ja kiirelt pühademeeleollu viia?

pexels-photo-246576.jpeg

Kuused toas, sussid aknalaual, verivorstid ahjus küpsemas ning kapsas mõnusalt podisemas. Aga arvutis on ikka möödundsuvine taustapilt ja pühademeeleolu pole ollagi. Kohe parandame vea. Vaatame, kuidas oma arvuti lihtsasti pühademeeleollu viia.

Läbi lume sahiseva ehk lumi langeb

Desktop Snow OK on lihtne ja väike rakendus, mis paneb lume sadama ka kõige suvisemal veebilehel või kõige igavamas tekstidokumendis. Lae see programm alla, paki lahti ja ava. Nüüd on sul võimalik nautida lume langemist igas aknas, mitte ainult oma töölaual. Soovi korral saab lihtsasti muuta lumehelveste arvu, kiirust, tekstuuri ning läbipaistvust.

Oh kuusepuu, oh kuusepuu ehk arvutile jõuluteema

Kui kasutad Windowsiga arvutit, võid muuta oma menüü, töölaua ja erinevad ikoonid jõuluteemaliseks. Rege muudab kogu Windowsi punase-rohelisekirjuks, et tekitada mõnus jõulutunne.
My Christmas Icon Pack muudab jõuluteemaliseks aga Windowsi ikoonid ja ka näiteks kella.
Ja siis igaks juhuks veel üks lahendus, mis lisaks kenadele taustapiltidele muudab veidi ikoone ning arvuti värvilahendusi.

Jõulud tulnud ju! Ehk kuidas sirvida internetti nagu jõuluvana

Chrome on üks imeliselt võimalusterohke veebibrauser. Tohututes kogustes laiendusi pakuvad võimalusi teha brauseriga asju, mida tavalised brauserid teha ei oskaks. Näiteks võib Chrome'le paigaldada laienduse My Web Holiday, mis pakub tohutult jõuluteemalisi võimalusi, nagu jõuluvana teekonna jälgimine kaardil, jõulumuusikat ja loomulikult langevat lund.

Lumesajus hakkas külm? Live Fireplace loob uuele vahekaardile kamina, koos vastavate heliefektidega.

Lisaks võib luua ka šokolaaditeemalise jõuluavalehe.

Kallis jõuluvana – ehk jõuluteemaline kirjastiil

Jõuluvanale kirja kirjutades või koostades jõulukaarti ei tohi kindlasti ära unustada ka seda, millise kirjastiiliga ehk fondiga oma sõnumit koostad. Portaal Templatemonster.com on loonud nimekirja jõuluteemalistest kirjastiilidest, mida saab tasuta kasutada ja uurida siin.

Särab kuusk ja särab tuba ehk lihtsuses peitub võlu

Kui sa aga ei soovi hulka tarkvara paigaldada, sobivad ka lihtsamad lahendused jõulumeeleolu loomiseks. Spotify's leidub tuhandete kaupa jõulumuusikat sisaldavaid esitusnimekirju. Nii klassikalisi mahedaid palasid, kui ka uusimaid EDM remixe jõululugudest. Ja kui sellest ka ei piisa, võib alati panna oma töölaua taustaks lihtsalt põhjapõdra pildi ja küll see jõulutunne siis tuleb.

Häid digitaalseid jõule.