Rubriigi toob sinuni 

3 kasulikku vidinat, mis su võtmekimbu küljes kindlasti olema peaks

Võtmekimp on üks asi, mida me peaaegu alati endaga igal pool kaasas kanname. Sellepärast on hea seda kasutada ka muude tehnikavidinate hoiustamiseks, mille olemasolu vajalikul hetkel võib kulla väärtusega olla.

SIMi-nõel

Tänapäeva nutitelefonidele SIM-kaardi või mälukaardi sisestamiseks ja väljutamiseks on pea alati vajalik kasutada abivahendit. Nõel on sellisel puhul asendamatu, kuid üldjuhul jääb see vedelema telefoni karpi kuskil sahtli põhjas.

Selle asemel kinnita see hoopis oma võtmekimbu külge ja saad SIM-kaardi pesale ligipääsu igal pool kus oled.

Juhul kui oled mingil põhjusel selle kaotanud, tuleb appi Aliexpress. Näiteks saad uue nõela muretseda endale siit lingilt.

Laadimiskaabel

Telefoni aku võib ära surra kõige ebamugaval hetkel. Selleks, et taolist olukorda ennetada, lisa oma võtmekimpu igaks juhuks laadimiskaabel.

Väike magnetiga kinnituv kaabel ei võta võtmekimbus palju ruumi, kuid võib olla hädaolukorras suureks abiks. Saad sellise soetada näiteks InCharge kodulehelt. Kindlasti veendu, et kaabliots sobiks sinu telefonimudeliga.

Bluetooth jälgija

Selleks aga, et su võtmed ja väärtuslikud vidinad ära ei kaoks, saad kasutada bluetooth jälgijat. Ühendades vastutvõtja telefoniga, saad alati teada oma võtmekimbu asukoha.

Tile pakub selliseid jälgijaid nii võtmekimpu lisamiseks, kuid vajadusel saad neid kasutada ka teiste esemete jälgimiseks.