Blogi haldab ja kureerib  Sponsor

Viis põhjust, miks valida endale Starmani ZUUMtv

starman-zuum.jpg

Eesti on suur ja lai ning kõikjale kaablid ei ulatu. Kuid kaablite puudumine ei tähenda, et telepilti ei näeks. Siin tuleb appi Starmani ZUUMtv. Kuid miks ZUUMtv valida?

Ulatub kõikjale

Kaabellevi on küll tore, kuid kõikjal sellele ligi ei pääse. ZUUMtv ulatub aga kõikjale. Telepildile saab ligi nii paksus metsas kui järvelähedases maakohas. Enam ei pea maakodus vaid hõõguvat kaminat vaatama, selle asemel saab särama lüüa teleriekraani.

Valikuvabadus

Kui otsustad valida ZUUMtv, siis ei ole sa sunnitud vaatama seda, mille on operaator ette määranud. ZUUMtv-ga saad valida nelja erineva paketi vahel ning leida selle, mis on sinu jaoks õige.

Kõige odavam pakett maksab vaid 6.99€ ning sellega saab vaadata 16 kanalit. Kui soovid aga rohkem kanaleid ning neist tulevaid saateid salvestada, saad võtta kõige vingema XL paketi, kus on 35 kanalit ning saad hinna sees kaasa ka salvestava digiboksi.

Muretu paigaldus

Starmani ZUUMtv paigaldamise pärast ei tasu muretseda. Selle eest kannab hoolt tehnik, kes tuleb ise sinu juurde, isegi siis, kui maja asub keset sügavat metsa.

Vaata kõikjal

ZUUMtv kliendid saavad kasutada TV Everywhere teenust, mis lubab saateid vaadata seal, kus sa parasjagu oled. Saateid saab vaadata nii internetist, mobiilist, tahvelarvutist kui ka teleriekraanilt. Saad ise valida, kust parasjagu oma lemmiksaateid näha soovid. Mis veel parem, selle eest midagi juurde pole vaja maksta.

Salvesta oma saateid

Kui soovid vaadata saateid ka pärast nende eetrisolekut, siis saad valida enda paketi juurde salvestava digiboksi. Seal on mahtu 500 gigabaiti, seega saab sinna mahutada pea niipalju saateid, kui süda lustib. Pead vaid sobivast menüüst salvestuse valima ning saade salvestataksegi sinu seadmesse. Seejärel saad seda siis vaatama hakata, kui sina seda soovid.