Blogi haldab ja kureerib  Sponsor

Uus Starmani veebileht soovitab sulle ise, mida võiksid vaadata

header-kids.png

Hiljuti nägi ilmavalgust Starmani uus veebileht, mis ühendab endas kõik, mida Starman enda väärtusteks peab. Siin on kuus põhjust, miks tasuks meie uut veebilehte vaba hetke tekkimisel uudistada.

Soovitused

Nüüd võib Starmani veebilehelt leida soovitusi, mis aitavad leida just selle seriaali või filmi, mida sa parasjagu näha sooviksid. Asja teeb huvitavaks aga see, et soovitusi ei paku mõni serveripõhjas elav algoritm, vaid hingav ning sooja südamega inimene. Soovituste hulka kuuluvad maiuspalad nii telekanalite valiku hulgast kui ka meie videolaenutusest.

Tänu soovitustele ei pea enam telekavast otsima midagi meelepärast, kuna selle töö teevad sinu eest ära meie soovitajad, kes viivad end kurssi kõige huvitavaga, mis telemaastikul toimub ning valivad neist välja just kõige paremad ja kõige huvitavamad saated. Soovitused ei ole ka alati samad. Kohe, kui teleekraanile midagi jõuab, hindavad seda meie soovitajad ning uuendavad kiirelt soovituste lehte, et anda seal iga päev uusi ja veelgi paremaid soovitusi oma vaba aja veetmiseks, seega tasub soovituste lehel pidevalt silm peal hoida: kunagi ei tea, mis sealt parasjagu leida võib.

Mugavus

Uuel Starmani veebilehel on kõik leitav ühest kohast. Ühe katuse alla on kolinud nii uudised, iseteenindus, telepildi vaatamine kui ka äriline pool. Leht ei ole täis erinevalt välja libisevaid valikuid või mõne noole juurest välja kukkuvaid menüüsid, kus peab endale vajaliku koha leidmiseks pikalt seiklema. Kõik on silmaga nähtavas kohas just seal, kus sa seda vajad.

Telepilt

Nüüd saab Starmani kodulehelt lihtsalt ja mugavalt näha ka 28 kanali telepilti. TV Everywhere lahendus lubab sul vaadata internetis telepilti just nii, nagu istuksid kodus teleri ees. Lisaks sellele saab TV Everywhere lehelt ligi Ajamasinaga salvestatud saadetele. Mis veel parem, kui saate vaatamine jääb kodus pooleli, siis saad selle vaatamist kontoris olles Starmani kodulehelt mugavalt jätkata. Kui soovid aga telepilti näha telefonis, siis tuleb appi Starmani rakendus.

Alati abivalmis

Meie uuel veebilehel käib abikeskus sinuga alati kaasas, et pakkuda tuge, just siis kui seda vaja on. Abikeskusest leiad vastused küsimustele, mis võivad teenuste kasutamisel või lehe uudistamisel tekkida. Abikeskus on selle jaoks alati üleval paremas nurgas olemas. Sealt saad vastuseid nii küsimustele, mis on seotud interneti või telepildiga, kui ka asjade tehnilise poolega. Kui aga sinu küsimusele vastus ei ole, siis saad seda meie käest kiirelt ja kergelt küsida-

Uudised

Uuel veebilehel on loomulikult olemas ka kõik uudised, mida Starmani tiim antud hetkel oluliseks peab. Uudised valmivad koostöös tehnoloogiauudiste portaaliga Geenius.ee, mille taga on tuntud Eesti tehnoloogiaajakirjanikud, kes hoiavad silma peal kõigel, mis tehnoloogiamaailmas toimub ning annavad kõige huvitavamatest pööretest ja sündmustest kiirelt lehe külastajatele ülevaate.

Lihtsus

Nüüdsest ei pea enam interneti- või telepaketi valimisel rinda pistma keerulise tehnoloogiaterminoloogiaga. Kõik on seletatud inimkeeles, et saaksid valida just sellise teenuse, nagu sa tegelikult vajad, mitte sellise, mille juures on kõige suuremad numbrid või pikemad sõnad. Kui sa aga ise valikuid teha ei soovi, siis oleme sinu jaoks kokku pannud kaks kombot, mille vahel valida. Üheks neist on filmisõbra kombo, mis on mõeldud kõikidele tulihingelistele filmisõpradele ning teine on väike kombo, mis on mõeldud neile, kelle jaoks filmid nõnda olulised ei ole.