Blogi haldab ja kureerib 

See telefon on kõige unikaalsem nutiseade, mida sa praegu poest saad

Telefoni valides vaadatakse selle juures erinevaid aspekte. Näiteks seda, kui võimas see on. Või seda, kui palju see maksab. Ja siis ka seda, kui lahe see välja näeb. Kõikides neis kategooriates saab maksimumpunktid ilma eriliste raskusteta Xiaomi Mi Mix 2S.

Tegu on telefoniga, mille disain on erinev kõikidest teistest seadmetest, mis hetkel turul. Sel on tõeliselt äärest-ääreni ekraan, mis tähendab, et telefoni kasutades on tunne, justkui hoiakski käes vaid ekraani, mitte tervet telefoni.

Samuti pole mobiilil nn kulmu, mis on tänapäeval trendiks muutunud. Selle asemel on väike “lõuake”, kuhu peidetud kõik vajalikud sensorid ning ka esikaamera.

Lisaks sellele, et telefon väga äge välja näeb, pakub see ka korralikku kasutuskogemust. Seadme seest leiab tippklassi Snapdragon 845 protsessori ning 6 GB muutmälu. Nutitelefoni aku suuruseks on 3400 mAh, seega saab kogu seda võimsust üsna pikka aega kasutada.

Xiaomi ei ole unustanud ka pildistamissõpru: seadme tagaküljel asub kaks 12-megapikslist põhikaamerat ning esiküljel allservas 5-megapiksline esikaamera selfie´de tegemiseks.

Kui see kõik juba piisavalt hea ei tundunud, siis kogu see komplekt häid omadusi maksab kokku vaid 549 eurot.