Blogi haldab ja kureerib  Sponsor

Mida Starmani ZUUMnetiga teha saab?

027da4d959be5769c5427ba52f6bc791_2.jpg

Starmani pakub nelja erinevat ZUUMneti paketti. Võib tekkida küsimus, mida nendega teha saab. Neil kõigil oma kindlad sobivused, seega tuleb nimekirjast leida selline, mis kattub sinu vajaduste ning huvidega.

Samuti ei tasu muretseda paigaldamise pärast, tehnik tuleb sinu juurde ja kannab kõige eest ise hoolt.

S-pakett sobib internetikasutajale, kes soovib igapäevaselt lihtsamaid asjatoimetusi internetis teha nagu uudiste lugemine ja internetimaksete tegemine. Allalaadimiskiirus on 5mbit/s ning üleslaadimiskiirus 1mbit/s. Mahtu on 30 GB kuus

M-pakett on kodune internet, mis võimaldab muretult netis surfata, lugeda e-kirju ning suhelda sõpradega Skype’s või sotsiaalvõrgustikes. Allalaadimiskiirus on 5mbit/s ning üleslaadimiskiirus 1mbit/s, kuid mahupiirangut ei ole.

L-pakett on kiire kodune internet, mis rahuldab kõik kaasaegse kodu ja mitme kasutaja internetivajadused. Sellega saab YouTube’i videosid vaadata, filme vaadata , muusikat kuulata ning isegi tööülesaneid täita. Allalaadimiskiirus on 30mbit/s ning üleslaadimiskiirus 5mbit/s ning mahupiirangut ei ole.

XL-pakett on ülikiire kodune internet, mis sobib suuremahuliste failide, piltide ning videote alla- ja üleslaadimiseks. Loomulikult saab ka XL paketiga online-mänge mängida. See on ka suurpärane valik väiksematsorti kontori jaoks, kuna nii andmemahtu kui ka kiirust on piiramatult. 

Iga järgneva paketiga saab loomulikult teha ka kõike, mida sai teha eelneva paketiga.

Võttes ZUUMneti koos teleteenusega, saab koju nii sooda hinnaga interneti kui ka telepildi.