Blogi haldab ja kureerib  Sponsor

Kolm põhjust, miks eelistada Starmani ZUUMtv-d Viasati asemel

21530548.jpg

Tihti tuleb telepildi saamiseks otsustada, millise teenusepakkuja kliendiks hakata. Kui valik tuleb valik teha Starmani ZUUMtv ja Viasati vahel, siis kumb valida? Siin on kolm põhjust, miks tasuks valida Starman.

1. ZUUMtv on ilma liitumistasuta

ZUUMtv-ga liitudes ei ole vaja tasuda liitumistasu. Hakkad maksma vaid igakuiseid arveid tarbitud teenuste eest.

Samuti on Starmani puhul kasuks see, et kõikide pakettide hinnad on läbipaistvad ning soodsamad kui Viasati puhul. Kuskil ei ole peidus mõnda varjatud nõksu või peidetud tasu. Mida tellid, selle eest ka maksad.

Samuti on ZUUMtv puhul iga paketiga võimalik saateid salvestada, Viasati puhul saab seda teha vaid kuldpaketiga.

2. Vaata kõikjal

ZUUMtv kliendid saavad kasutada TV Everywhere lahendust, mis lubab vaadata oma lemmiksaateid ka siis, kui ise parasjagu teleri lähedal ei ole. Saateid saab vaadata nii nutitelefonist, arvutist kui ka tahvelarvutist. TV Everywhere lahenduse eest midagi juurde maksta ei tule.

Lisaks sellele pakub ZUUMtv kanaleid, mida Viasatil ei ole. Nende seas on populaarsed kanalid nagu TLC, Fox, Fox Life ning SonyTV.

3. "Satipanni" pole vaja

Satelliiditaldrik ei ole just kõige kenam asi, mida oma maja külge monteerida, Viasati puhul tuleb seda aga teha. Starmani ZUUMtv puhul on vaja vaid tavalist antenni. Harilikult on see maja küljes juba niigi olemas ning kui ei ole, saab selle kerge vaevaga paigaldada. Välimus on ikka ilusam kui satelliiditaldriku puhul.

Avafoto: Scanpix