Blogi haldab ja kureerib  Sponsor

6 põhjust, miks valid Starmani ZUUMnet

pexels-photo-67112.jpeg

Internet meeldib kõigile, siin pole kahtlustki. Kuid tihti ei ulatu internet sinna, kus inimesed parasjagu on. Sellises olukorras tuleb appi ZUUMnet. Siin on viis põhjust, miks ZUUMnetti kasutada.

Kättesaadavus

ZUUMnet levib sinna, kus oled sina. See võib olla paksu metsa vahel, mere ääres või mägedes. Ükskõik kus elamu ka poleks, ZUUMneti saab sinna panna.

Piiramatu maht

Mobiilse interneti puhul tuleb tihti tegeleda tüütute andmemahupiirangutega. ZUUMneti puhul sellist probleemi pole. Vaid kõige odavamal paketil on mahupiirang ning seegi on seatud kõrge 30 GB juurde. Ülejäänud kolm paketti on täiesti piiramatu mahuga, seega saad kasutada internetti just nii palju, kui seda soovid—keegi kätt ette ei pane või kiirust alla ei keera.

Valikuvõimalused

ZUUMnetti valides saad valida, milline pakett sinu tingimustega kattub. Kokku on võimalikke valikuid neli. Kõige odavam maksab vaid 9,99€ kuus. Teise paketi maksumus on 15,99€, sellel on piiramatu maht ning 5 Mbit/s allalaadimiskiirus. Kolmanda paketi saab kätte 20,99€ eest ning selle allalaadimiskiirus on juba 30 Mbit/s. Neljas pakett maksab 36,99€ kuus ning sellel puuduvad piirangud—kõik toimub nii kiirelt, kui vähegi võimalik.

Tasuta ruuter

Tihtilugu tuleb lisaks internetitasule maksta ka ruuteri eest. Kui valid aga ZUUMneti L või XL paketi ning võtad samuti ZUUMtv teenuse, siis on ruuteri rent sinu jaoks täiesti tasuta, seda igavesti. Seda küll vaid kampaania raames, seega kiirusta!

Muretu paigaldus

Starmani ZUUMneti paigaldamise pärast ei tasu muretseda. Selle eest kannab hoolt tehnik, kes tuleb ise sinu juurde, isegi siis, kui maja asub keset sügavat metsa.

Lihtne hinnaskeem

Kuskil ei peidus ühtegi varjatud tasu. See summa, mis lepingu sõlmimisel öeldakse, see summa tuleb ka maksta. Ei tasu karta, et järgmise kuu arvelt leiad mõne numbri, mida seal olla ei tohiks.