Blogi haldab ja kureerib  Sponsor

5 nippi, et oma STARboxi paremini kasutada

20160301114551_0.jpg

Starmani STARbox peidab endas mitmeid huvitavaid ning kasulikke võimalusi. Mõnda oled ehk näinud, kuid teisi aga mitte. Selleks, et STARboxi nagu meister kasutada, tasub heita pilk siin ning järgmisel nädalal ilmuvas artiklis tutvustavatele nippidele.

Vaata telerit nagu DVD-d

Teleris on käimas lemmiku seriaali finaalosa ning just on lahenemas terve hooaja vältel vaatajaid pinges hoidnud saladus, kuid kohustused kutsuvad? Pole hullu: pane hetkel eetrisolev saade pausile ning jätka vaatamist siis, kui sulle sobib.

Pausile panekuks leia oma puldi pealt Play/Pause nupp ja jätkata vaatamist siis kui sulle sobib.

Samuti saad kerida põnevaid kohti tagasi, et neid uuesti nautida. Selleks kasuta puldil olevat tagasi kerimise nuppu.

Ära muretse algusaegade pärast

Magasid filmi või oma lemmiksaate alguse maha? Pole hullu, lihtsalt mine telekavasse  ja alusta hetkel eetris oleva filmi või saate vaatamist algusest Starmani ajamasina abil. Selleks, et saadet algusest vaatama hakata, navigeeri puldi abil telekavasse. Telekava saad ekraanile kuvada, kui vajutad EPG nuppu. Seejärel on vaja vaid soovitud saade mängima vajutada.

Vali teemad, mis sulle meeldivad

STARboxist saab mugavalt tellida endale meelepäraseid teemapakette ja kanaleid kellelegi helistamata või kunagi kodust lahkumata. Selleks, et endale meeldivad teemakanalid välja valida, ava puldi abiga STARboxi menüü ning vali sealt "Minu teenuste" valik. Sealt saadki valida, kas soovid näha loomakanaleid või hoopis multifilme.

Vaata Delfi TV-d

STARboxist saab vaadata DelfiTV otseülekandeid ja DelfiTV järelvaadatavaid saateid. Selleks, et Delfi loodud sisu näha, leia puldilt TV/Raadio tähisega nupp.

Kasuta videolaenutust

Selleks, et näha endale meelepärast filmi, ei pea minema kinno. Kõik uusimad ja parimad filmid on saadaval diivani pealt lahkumata.

STARboxist saab laenutada väga suures valikus erinevad filme, alates Hollywoodi kassahittidest ja lõpetades PÖFFi väärtfilmidega. Selleks, et videolaenutuse kataloogi näha, tuleb leida puldilt nupp tähisega VOD. Nii saadki hakata vaatama lustlikku lastefilmi või naerulaginaid tekitavat komöödiat.