Rubriigi toob sinuni 

Bose Soundlink Revolve – juhtmevaba kõlar, mis esitab igas suunas

Bose vastupidav Bluetooth-kõlar on kuulatav igast suunast, sest selle sisemine ehitus suunab heli laiali 360 kraadi ulatuses. Lisaks on kaasaskantaval kõlaril „juhtmevaba“ laadija, nii et selle võib asetada akusid täitma justnagu „taldrikule“ ja juhtmetega pusimise unustada.

Juhtmevabasid Soundlink Revolve kõlareid on Sony Centeris kokku neli erinevat mudelit: Bose Soundlink Revolve ning Bose Soundlink Revolve Plus, mõlemaid nii halli kui musta korpusega.

Neid võrreldes torkab kõigepealt silma hinnavahe ligi sada eurot, kuid sel on ka mitu põhjust.

Esiteks on Plus mudel veidi raskem, sest sinna on ära mahutatud suurem aku ning kaasavõtmiseks on olemas mugav pehme kattega sang. Kolmandaks teeb Plus ka valjemat heli.

Kuid ühisteks omadusteks kahel kõlaril on pritsmekindlus, seega saab muusikat kuulata ka vihmase ilmaga ning löögikindlus – kummised ääred ja põhi võtavad vastu tugevamad löögid, kui kõlar juhtub käest libisema või kuskilt lauaservalt maha kukkuma.

Kui ühendad Soundlink Revolve´i nutitelefoniga, siis võib kas söögi tegemisel või pidutsemise ajal mobiili peitu jätta, sest seade toetab Siri and Google Assistantit. Nende virtuaalsete abilistega võib küsida mida iganes, lasta Internetist otsida või sobivat muusikat mängima panna. Kõlari sisseehitatud mikrofoniga saab lisaks virtuaalsete assistentidega rääkimisele ka kõnesid vastu võtta.

Kui aga Soundlink Revolve´i pole kuskile panna, siis võta kaasa mõni foto- või videostatiiv, sest kõlari all on standardkeermega auk statiivide külge kinnitamiseks. Nii saad seadme 12 või 16 tunniks mängima panna kõige sobivamasse kohta ja ei pea vaba laua- või riiulipinda enam otsima.

Oluline lisa – „juhtmevaba“ laadija

Mõlemad Soundlink Revolve´i mudelid toetavad ka n-ö juhtmevaba laadimist. Juhtmetest aitab vabaneda Bose Soundlink Revolve´i laadimisalus, mis ei tööta küll päris niimoodi, nagu mobiilide juhtmevabad laadijad, kuid kasutusmugavus on enam-vähem sama. Laadimisalusel on väikesed klemmid, mille kaudu kõlar end laeb ja kui asetad seadme alusele, siis see juhib seadme õigesse laadimisasendisse.

Kui kasutad Bluetoothiga kõlarit kodus, siis võibki see olla kogu aeg mugavalt laadimisalusel – nii on Soundlink Revolve alati valmis, kui juhtud välja minema ning täis laetud akudega kõlari saab lihtsalt kaasa haarata.

Bose seadmed on müügil Bose Endla 16 Salongis või www.miterassa.ee.