Rubriigi toob sinuni 

Bose mürasummutavaid kõrvaklappe saab nüüd juhtida puutetundliku teksatagiga

Levi’s, see tuntud ikooniline teksade looja käib ajaga kaasas ning on koostöös Google´iga välja töötanud teksatagi Levi’s Commuter X Jacquard By Google, mis sai hiljuti tarkvarauuenduse. See tõi puutetundlikule teksapintsakule lisafunktsioonina juurde ka võimaluse Bose mürasummutavate kõrvaklappide juhtimiseks – vastavate viibetega saab mürasummutuse sisse või välja lülitada.

Lisaks Bose Aware Mode´ile  on võimalik uuenduse järel teksariietust katsudes märkida nutitelefonis ära oma hetkeasukoht või ühenduda sõidujagamisteenustega Lyft või Uber. Commuter X Jacquard annab teada, millal auto saabub.

Teksatagi ühendub mobiiliga üle Bluetoothi. Varrukat toksates või silitades saab muusikat, vastuvõetavaid kõnesid ja navigeerimist juhtida. Mürasummutuse juhtimine toimib vaid Bose klappidega.

Teiste teksatagidega võrreldes on sellel Levi’se tagil mõned üsna huvitavad lisaomadused, mida muudel sarnastel toodetel pole: kasutamiseks on vaja Jacquardi mobiiliäppi ja Google´i kontot, aku kestab 14 päeva ja aeg-ajalt vajab riietusese tarkvarauuendusi. Mai lõpus lisanduski tarkvaravärskendusega Bose Aware Mode, mis lubab hetkega mürasummutuse välja lülitada, et ümbrust paremini kuulata.