Rubriigi toob sinuni 

Bose mürasummutavad kõrvaklapid said Alexa toe – mida see nüüd juurde annab?

Alles üsna hiljuti kirjutasime, et Bose QuietComfort 35 II mürasummutavatel kõrvaklappidel on Google´i nupp, millega saab aktiveerida Google´i virtuaalse assistendi. Kuid äsja välja tulnud tarkvarauuendus suurendab valikut veelgi – nüüd saab nende kõrvaklappide Action nupuga juhtida ka Amazoni Alexat.

Kui oled endale ostnud Bose QuietComfort 35 II kõrvaklapid enne selle aasta juulit, siis pead Alexa lisamiseks tegema üle õhu tarkvarauuenduse Bose Connect äpi kaudu. Ka see äpp ise tuleb enne uuendada kas Androidi või IOS-i rakendustepoest. Selle järel saad juba ise valida, kas eelistad Google´i või Amazoni virtuaalset assistenti. See käib Bose Connecti My Options alajaotusest. Amazon Alexa valiku puhul läheb veel vaja Amazon Alexa äppi, mis peab olema telefoni installitud. Kui pole, juhib Bose rakendus ise seda paigaldama.

Nüüd saad Alexaga otse läbi kõrvaklappide suhelda, sest need on varustatud ka tundliku mikrofoniga.

Amazon Alexa lisamine valikusse annab näiteks võimaluse kõrvaklappidega häälkäskluste abil kuulata oma Amazon Musicu kogu lemmikträkke, osta Amazoni e-poest vaid suuliselt korraldusi andes, mis on üsna omapärane “käed-vabad” e-ostlemise kogemus või küsida argiseid asju, näiteks ilmateadet.

QuietComfort 35 II klappidega saab muide ka Siri virtuaalassistenti kasutada, kuid see käib pisut teistmoodi: kaks sekundit tuleb all hoida multifunktsionaalset Play/Pause nuppu ja Apple´i virtuaalne abiline hakkab sinuga suhtlema.

Bose QuietComfort 35 II mürasummutavaid kõrvaklappe saab osta Bose salongist Endla tänav 16 või www.miterassa.ee. Saadaval on nii musti kui hõbedasi mudeleid.