Rubriigi toob sinuni 

Videojuhend: vaata, mida saab teha Beoplay P6 stiilse kõlariga

Kui ostsid omale Mustal Reedel soodsalt Bang & Olufseni kaasaskantava kõlari Beoplay P6 (Musta Müügi kampaania kestab aga veel terve selle nädalavahetuse), siis siin on lihtne juhend, mismoodi kõiki selle kvaliteetse ja valju kõlari võimalusi kohe kasutama hakata.

Juhtmevaba kõlar lülitub sisse ühe lühikese vajutusega. Mobiiliga või mõne muu seadmega sidumiseks tuleb hoida spetsiaalset Bluetoothi nuppu all kaks sekundit – siis lülitub Bang & Olufseni kõlar ühenduse loomise režiimile.

Kuidas ühendada Bluetoothiga?

Mobiilist tuleb Bluetoothi seadetest leida (sisselülitatud Bluetoothiga) seade Beoplay P6. Kui ühendamine õnnestus, muutub siniselt vilkuv LED-tuli Beoplay ülemisel paneelil püsivalt valgeks.

Universaalne nupp muusika juhtimiseks

Kõlaril pole küll muusika edasi- ja tagasikerimise nuppu ning lugude vahetamist, kuid keskel on spetsiaalne mitmefunktisooniline nupp, millega saab otse kõlarist muusikamängimise pausile panna ja uuesti vajutades samast kohast jätkata. Seda nuppu kiirelt kaks korda vajutades aga hakatakse mängima nimekirjas järgmist lugu.

Kui aga saabub telefonikõne, ei pea eraldi muusikat vaigistama ja telefoni otsima hakkama, sest seesama universaalne nupp töötab nüüd kõne vastuvõtu nupuna. Saad rääkida nagu käed-vabad seadmega sisseehitatud mikrofoni abiga.

Kui aku saab tühjaks

USB Type C pesa juures on indikaatortuli. Kui see hakkab punaselt põlema, on aeg akut laadima hakata, sest siis on alles jäänud vähem kui 10 protsenti energiast.

Kõlarit võib laadimise ajal edasi kasutada, see ei sega. Aku saab täis kolme tunniga ning sellest jätkub mahamängimiseeks kuni 16 tunniks, enne kui peab uuesti laadima.

Beoplay äpp aitab kõlarit juhtida

Beoplay P6 töötab väga hästi ka mobiilist juhtides: selleks tuleb alla laadida Beoplay jaoks sobiv Bang & Olufseni äpp Androidile või iOS-ile.

Mobiiliäpist saab määrata kõlari mitmefunktisoonilisele nupule ka muid funktsioone, näiteks sellise, et nuppu vajutades muudetakse heli tonaalsust või käivitatakse virtuaalne assistent. Beoplay nimelt toetab ka Sirit või Google Assistanti.

Kuidas teha kahest Peoplay P6 kõlarist stereopaar?

Ühenda sama mobiiliäpiga kaks kõlarit ja vali menüüst Stereo Pairing. Nüüd tuleb määrata, kumb kõlar on vasak ja kumb parem ning need stereorežiimi ühendada.

Vaata Beoplay P6 seadistamist lähemalt siit videost:

Bang & Olufseni kõlareid saab osta www.miterassa.ee e-poest või Bang & Olufseni salongist Endla tänav 16. Sel nädalavahetusel on Beoplay P6 kõlarid Musta Müügi kampaaniaga 25 protsenti tavahinnast odavamad.