Rubriigi toob sinuni 

Seitse erilist põhjust, miks uusi Beoplay E6 kõrvaklappe just praegu peaks vaja olema

Kas oled mõelnud, milliste kõrvaklappidega praegu välja minna, kui on udu, niiske, pime ja jahe? Kuidas paksu jope alt telefoni kätte saada, mismoodi klapid sellega ühendada? Otsisime välja just sellisteks olukordadeks kõige paremini sobivad klapid Beoplay E6 ja siin on seitse põhjust, miks need nii head on.

1. Kerged

Kaasaskandmiseks peavad kõrvaklapid olema kerged. Beoplay E6 kaalub vaid 21 grammi, neid peaaegu ei tunnegi, kui taskus või kotis kaasas on. Ning loomulikult ei tunne neid ka siis peaaegu üldse kaalu poolest, kui klapid pähe paned.

2. Niiskus- ja higikindlad

Kõrvaklappe läheb vaja igasugustes olukordades: bussi oodates muusikat kuulates või metsas trenni tehes. Need peavad vastu pidama higistamisele ja niiskele sügisilmale. Beoplay E6 ongi niiskuskindel ja spetsiaalsest kõrvasõbralikust materjalist, et ei hakkaks segama, kui sportides pikemat aega kõrvas on.

3. Väga vastupidavad

Beplay E6 kuularid on ühendatud vastupidava, punutud tekstiiliga kaetud kaabliga, mille otsad on valatud kuulareid ühendava kummikatte sisse. Seega ei pääse mustust ega niiskust kuskilt läbi. Kuularite korpus on aga valmistatud tugevast, kuid kergest alumiiniumisulamist.

4. Püsivad hästi kõrvas

Kõrvasiseste klappidega on paljudel kasutajatel üks suur probleem – need ei taha hästi paigal püsida ja kipuvad välja tulema. Bang & Olufsen on selleks kaasa pannud neli erinevat igasugustele suurustele vastavat ergonoomilist otsikut, mis peaksid kindlalt paigal püsima ja kõrvahoidikud – samuti neljast erinevast suurusest, mis hoiavad kuularid kõrvas täpselt õiges asendis. Neile lisaks on ka üks pehmest materjalist paksem otsikupaar, kui tahad mugavalt näiteks toas kuulata.

5. Kolm nuppu ja mikrofon – lisaks kõrvaklappidele töötab ka käed-vabad seadmena

Vaatamata oma väiksusele ja kergusele on Beoplay E6 ka paljude lisavõimalustega. Näiteks saab sisseehitatud mikrofoni kasutada mobiilikõnedele vastamiseks või virtuaalsele assistendile häälkäskluste andmiseks. Kahte kuularit ühendaval kaablil on stiilne kolme nupuga juhtimispaneel, millelt võib helivaljust reguleerida või kõnesid vastu võtta. Nupust saab aktiveerida ka Siri või Google Assiatanti.

6. Mugav kanda – magnet hoiab klapid kaelas

Kus hoida kõrvaklappe siis, kui need parajasti kõrvas pole? Tänu magnetilistele ühendustele saab vasaku ja parema kõrva kuulari omavahel kinnitada ja kanda Beoplayd näiteks kaelas või kerida koos kokku ja pista kotti, ilma et juhtmed niisama lihtsalt sassi läheks.

7. Lae akut ka siis, kui klappe kasutad

Kui paljudel juhtmevabadel kõrvaklappidel on laadimine lahendatud niimoodi, et sel ajal neid kasutada ei saa, siis Beoplay E6 külge võib ühendada laadimiskaabli ning samal ajal muusikat edasi kuulata – siis on need nagu juhtmega klapid. Sa ei pea akude tühjenemise pärast oma tegevusi katkestama. Kahe tunniga saavad akud täis ja edasiseks juhtmevabaks kasutamiseks on viis tundi energiat tagatud.

Muidugi ei maksaks siin hakata eraldi põhjusena välja tooma kõrvaklappide kvaliteeti – see on niikuinii Bang & Olufseni tuntud headuses ja ei vaja lisapunktina äramärkimist. Samuti on ka Beoplay E6 jaoks olemas Beoplay mobiiliäpp, mis aitab klappe seadistada vastavalt olukorrale, kus neid kasutad.

Beoplay E6 kõrvaklapid on saadaval www.miterassa.ee e-poest või Bang & Olufseni Endla 16 salongist Tallinnas.