Rubriigi toob sinuni 

Mis juhtus? Bang & Olufsen tegi mõmmikõlari

Alati stiilsete toodetega silma paistnud Bang & Olufsen üllatab kõiki järgmise nädala neljapäeval, 4. oktoobril välja tuleva uue tootega – Beoplay B2 Brown Limited Edition. See on pruun, väikese mõmmipeaga juhtmevaba kõlar, mille tellis Aasias ilma tegev, kuid meil täiesti tundmatu firma Line. Pruun mõmmik on selle firma üks maskott-tegelastest.

Tegemist ei ole Bang & Olufseni kardinaalse stiilimuudatusega. Pigem on tegu uue kiirelt tõusva tähe sooviga oma tegelaskujusid laiemalt ka läbi tuntud toodete reklaamida. Line omab suhtlusäppi, millel on peamiselt Aasias 160 miljonit kasutajat. Line Friends on aga selle firma lõbusate tegelaskujude sari, mille üheks tegelaseks on karu – Bear.

Tavaline karu on teatavasti pruun ja sellepärast väljastab Bang & Olufsen Line´i tellimisel Beoplay B2 pruuni eksemplari. Selle kättesaamine saab olema üsna raske, sest kokku toodetakse karu-lisandiga kõlarit 5000 tükki ja need lähevad müüki Lõuna-Korea, USA, Jaapani, Hiina, Taiwani ja Hong Kongi poodides. Line’il nimelt on neis riikides nii online- kui päris poed. Kui palju väga limiteeritud hulgas toodetav Beoplay B2 maksma hakkab, pole veel teada.

Vaata eriväljalaske tutvustusvideot siit: