Rubriigi toob sinuni 

Miks osta just nüüd stiilne Bang & Olufseni seade?

Foto: Bang & Olufsen

Bang & Olufseni hinnatud kvaliteetsed disaintooted on juuli keskpaigani odavamad, aga need on ju samal ajal sama head edasi. Seega tasub praegu ära kasutada see võimalus, kui hea läheb odavamaks – 15. juulini saab Bang & Olufseni telereid, kõrvaklappe ja Bluetooth-kõlareid 15 protsenti soodsamalt.

Kampaaniast leiab mitmeid legendaarseid tooteid, mille puhul võiks just nüüd kaaluda, kas see endale soetada. Näiteks väga stiilsed Beovisioni telerid annavad juba rahaliselt päris suure võidu: 65-tolline Beovision Eclipse tippmudel tuleb 1800 eurot soodsam. See teler on tippklassi OLED ekraaniga, väga kvaliteetse heli ning mitmete lisamugavustega – näiteks saab nutitelerile lisada motoriseeritud aluse. Odavnesid nii motoriseeritud põranda-alus kui seinakinnitus. Nende mõlemaga on võimalik puldist pöörata ekraani just selles suunas, nagu soovid. Pole vaja suurt telerit omal jõul tõstma või pöörama hakata, vaid kõike saab teha mugavalt diivanil või terrassil istudes.

Beovision Horizoni sarja disaintelerid on küll väiksemad, aga kvaliteedis ja disainis sellepärast veel järeleandmisi ei tehta. Küll saab aga Horizoni sarja 40-tollise mudeli kätte 2379 euroga ehk 420 eurot soodsamalt, 48-tollise aga 3569 euroga ehk 630 eurot odavamalt.

Kampaania käigus odavnesid ka kõrvaklapid ja Bluetooth-kõlarid, mis tagasi saabunud suvega võivad nii puhkuse kui töö ajal ära kuluda.

Bang & Olufseni kaasaskantavad Bluetooth-kõlarid Beoplay A2 on saadaval soodushinnaga 144,49 € nii mustana, rohelisena, valgena kui sinisena – vali vaid oma värv välja. See tootesari sobib ka õues kasutamiseks, sest on pritsmekindel ja tolmukindel.

Kui vajad võimsamat, siis kampaaniasse on lisatud valjemat häält tegev Beoplay A1 (212,49 €), mis on samuti tolmu- ja pritsmekindel. Värvidest on valikus heleroheline, roheline, tumesinine, must ja valge.

Noorte seas populaarseks saanud retrod 90ndatest pärit disainiga kõrvaklapid on samuti odavnenud ja maksavad praegu 254,99 eurot (valikus must ja valge isend). Trendikad kõrvasisesed juhtmevabad klapid Beoplay E8 on aga 15. juulini saadaval hinnaga 254,99 €.

Kampaaniast leiab veel hulga tooteid – vaata kõiki pakkumisi siit.

Bang & Olufseni tooted on müügil Bang&Olufseni Endla 16 Salongis või www.miterassa.ee.