Rubriigi toob sinuni 

Kuula trendikates sügisvärvides: Bang & Olufsen kuulutas välja oma sügistalvise kollektsiooni

Sügisel kuulutatakse välja algava hooaja moevärvid ja -stiilid. Kuid mitte ainult rõivatööstuses. Ka tippkvaliteediga heliseadmed järgivad moevoole ning Bang & Olufsen soovitabki kaks korda aastas, millised on trendikad seadmed alanud hooajaks.

Seekordse kollektsiooni nimi on “Origins” ja seadmed on üsna sügistalvistes moevärvides: hallid, beežid, lillad ja pruunikad. Limiteeritud AW18 kollektsioon on saanud inspiratsiooni Marrakeshi ajatutest värvidest ja mustritest, mille järgi on Taani disainelektroonika firma väljastanud kollektsiooni oma tuntud toodete eriväljalasetega.

Sügistalvise hooaja kollektsiooni kuuluvad Beoplay E6, Earset, Beoplay H9i ja Beoplay P6.

Beoplay P6 on üllatavalt võimas kaasaskantav Bluetooth-kõlar, mis tekitab ruumilise 360-kraadise helipildi. Aku kestab kuni 16 tundi. Kollektsioonis on see kõlar nii paekivihalli kui tumeda ploomi värvi.

Beoplay H9i on kõrvu katvad kõrvaklapid, mis summutavad ka müra. Need on Bang & Olufseni kõige luksuslikumad suured kõrvaklapid, mis kollektsioonis tulevad limiteeritud väljalaskena paekivihalli ja terrakotapruunina.

Earset on taaselustatud 90ndate funktsionaalne disain – kõrvaklappidel on omapärased sangad, mis käivad kõrva taha ja sirge pulk, mis jääb kõrva ette ja juhatab kuulari kõrva sisse. Selleks, et kohanduda erinevate pea ja kõrva kujudega, on alumiiniumist sang reguleeritav kolmel viisil: kaare kumeruse, kaare nurga ja sirge osa pikkuse muutmisega. Kollektsioonis on see mudel saadaval paekivihallina.

Beoplay E6 on kerged ja juhtmevabad kõrvaklapid, mille kuularid on omavahel juhtmega ühendatud, kuid muusikaseadmega käib ühendus üle Bluetoothi. Tolmu- ja pritsmekindlad klapid kestavad akudelt kuni 5 tundi. Kollektsiooni kuuluva erimudeli puhul on värviks tume ploom.

Vaata ka 15-sekundilist kokkuvõtet eriväljalaskest “Origins”: