Rubriigi toob sinuni 

Google Assistant kolib Bang & Olufseni tippkõlaritesse

Kui varem võis virtuaalseid assistente kohata nutitelefonides ning mõnedes kõrvaklappides, siis peagi kohtab nii Google Assistanti kui Amazon Alexat ka kallima otsa seadmetes. Bang & Olufsen pani need oma kahte tippkõlarisse.

Beosound 1 ja Beosound 2 kõlariseeriad on ehe käsitöö, viimistletud parima heli jaoks ja töödeldud väljast selliseks, et ka metallikunstnikud seda hindavad. Uued selle seeria veelgi nutikamad kõlarid koos Google Assistantiga on saadaval alates septembrist (Beosound 1) ja oktoobrist (Beosound 2).

Beosound 1 koos Google Assistantiga on koguni kaasaskantav kõrgekvaliteetne heliseade, kuna sisaldab akut. Võimsam mudel Beosound 2 aga vajab seinakontakti, et tööle hakata.

Mõlemal uuel kõlaril on viis tundlikku mikrofoni, et häälkäsklusi vastu võtta ning kõlaritest tuleva heli kaja eemaldada. Puutepaneelilt saab puudutustega seadet juhtida. Eelmise või järgmise loo jaoks tuleb vaid viibelda paneelil, helivaljust reguleerida saab aga pealmise paneeli pööramisega. Neli füüsilist nuppu on programmeeritavad kas oma kalendri, ilmateate, raadio, pleilistide või muude asjade jaoks, mis on ühilduvad Google Assistantiga.

Beosound 1 ja Beosound 2 omavad sisseehitatud Chromecasti, nii et saad virtuaalsele assistendile öelda, et suuna heli nüüd saadaolevasse teise seadmesse edasi. Samuti on toetatud Apple AirPlay 2. Ehkki praegu veel Amazon Alexat peagi välja tulevatesse kõlaritesse pole lisatud, on Bang & Olufsen lubanud ka selle assistendi toe peagi lisada.

Bang & Olufseni kõlarid ja muud tooted on müügil Bang & Olufseni salongis Endla 16 või www.miterassa.ee.