Rubriigi toob sinuni 

Uuele iPadile ennustatakse iPhone X-i välimust ja Face ID tuge

Uute kuulujuttude järgi on Apple töötamas uue iPadi kallal, mis peaks tulema sarnaselt iPhone X-ile väga peenikeste ekraani servadega ja ilma tuttava kodunuputa.

Bloombergi allikad kinnitavad, et kodunupu asemel on oodata Face ID integratsiooni ning sellega kaasas käivaid funktsioone. Teatavasti võimaldab Face ID seadet lahti lukustada näo tuvastamise teel, sõrmejälje asemel.

Kui uus iPhone’i mudel tuli sellel aastal esmakordselt OLED-ekraaniga, siis spekulatsioonide kohaselt iPadil nii hästi ei lähe ja jäädakse vana hea LCD-tehnoloogia juurde. Kas ka iPadi tagumisel küljel kasutatakse klaasi, seda infot hetkel teada pole.

Viimane iPadi mudeli uuendus toimus selle aasta suvel, kui ilmavalgust nägi iPad Pro 10,5-tolline versioon. Uue väljanägemisega tahvlit on oodata eeldatavalt 2018 aasta teises pooles.

Kuigi iPadid pole nii populaarsed kui Apple’i muud seadmed, nagu nende telefonid ja sülearvutid, siis viimaste uuringute tulemused näitavad, et viimases kvartalis on võrreldes varasemaga müüginumbrid tõusnud 11 %.