Rubriigi toob sinuni  Sponsor

Kauaoodatud Apple’i kõrvaklapid jõudsid teatud riikides müügile

large_endframe.jpg

Septembris esitles Apple koos uue kõrvaklapipesa vaba iPhone 7 ka nutikaid AirPod kõrvaklappe, mis ühenduvad kõigi Apple'i seadmetega automaatselt. Nüüd on klapid lõpuks 179 euro eest müügil.

Alguses lubas firma klapid müügile tuua oktoobriks, kuid siis teatati, et müük lükkub edasi novembri lõppu. Kuna novembris klapid müügile ei jõudnud, jäigi selgusetuks, millal neid oodata võiks. Nüüd on aga Apple'i veebipoodi tekkinud kõrvaklapid, mida saab osta 179 euro eest. Pärast ostu sooritamist peab klappide tarnet veel mõned nädalad ootama, esimesed kliendid peaksid need saama kätte detsembri viimastel päevadel.

AirPodid on nutikad kõrvaklapid, mis karbist välja võttes ühenduvad automaatselt iPhone'i, iPadi, Maci ning Apple Watchiga, lülitudes alati sellele seadmele, kust heli mängitakse. Tööaega lubab Apple klappidele viis tundi, kuid klappide kandmiseks mõeldud ümbris töötab ka nende laadijana, pikendades nende tööaega 24 tunnini.

Koos AirPodide müüki tulekuga lükkas Apple edasi ka teiste nutiklappide nagu BeatsX turule tulemise. Neid klappe lubatakse nüüd alles tuleva aasta veebruaris.

IM Arvutite tegevjuhi Jaanus Treilmanni sõnul ei ole neil veel informatsiooni, millal on Apple'i uusi klappe Eestisse oodata.

Foto: Apple

Vaata kõiki selle rubriigi artikleid