Rubriigi toob sinuni 

Apple võib uuel aastal turule tuua veelgi soodsama 9,7-tollise iPadi

Apple on väidetavalt ette valmistamas uue 9,7-tollise iPadi turuletoomist järgmisel aastal, kirjutab DigiTimes. Spekulatsioonide kohaselt saab see olema veelgi soodsam kui sellel kevadel ilmavalgust näinud sama suur mudel ning turule tulekut ennustatakse 2018. aasta teises kvartalis.

Apple iPadi müüginumbrite hiilgeajad jäävad mõne aasta tagusesse aega ja on sellest peale languses olnud. Et uusi kasutajaid meelitada ja tahvelarvutite vastu huvi äratada, tõi Apple kevadel välja 9,7-tollise tahvli uue versiooni, mis oli senistest soodsaim.

Tundub, et lähenemine on olnud õige ning et iPadi ostu veelgi ihaldusväärsemaks muuta, soovitakse välja tulla veelgi soodsama mudeliga. Lisaks hinnatundlikele kasutajatele on sihtgrupiks võetud ka tööstusettevõtted, kus neid tõenäoliselt kasutataks hulgi. Kui eelmise mudeli baashinnaks USA-s oli umbes 280 eurot, siis uue versiooni hind soovitakse langetada 220 euro kanti.

Uue mudeli kohta hetkel mingeid täpsemaid tehnilisi andmeid teada pole. Eeldatavalt siiski kasutatakse võimalikult palju olemasolevate iPadide komponente, et sellist madalat ja ahvatlevat hinda tarbijate jaoks saavutada.