Rubriigi toob sinuni 

Apple uuendas kõikide seadmete tarkvara, mis parandab hulga turvavigu

Täna tuli Apple välja uuendustega kõigile oma seadmetele, mis toob kaasa veaparandusi ning turvauuendusi, seega on uuendused soovitatav esimesel võimalusel seadmetesse paigaldada.

macOS 10.12.5 parandab probleemi kõrvaklappidega

Üheks probleemiks, mille uuendus parandab, on heliprobleem Bluetooth kõrvaklappidega. Nimelt hakkis osadel kasutajatel juhtmevabade klappide puhul pidevalt heli, muutes klappide kasutamise ebamugavaks. Samuti valmistatakse uuendusega ette Mac App Store’i tulevikus avaldatavate funktsioonide tarbeks.

Selleks, et oma Maci uuendada, ava Maci App Store ning vali Updates.

iOS 10.3.2 parandab hulga vigu ning muudab seadmed turvalisemaks

IOS 10.3.2 sisaldab endas pea kahte tosinat turvaparandust. Parandusi on tehtud ka video kuvamise süsteemis, iBooksi rakenduses, teavituskeskuses, kui ka Safari Web Kit tarkvaras, mis vastutab veebilehtede kuvamise eest.

Selleks, et oma iPod, iPad või iPhone kõige värskemale versioonile uuendada, ava Settings/General/Software Update.

watchOS 3.2.2 paneb su nutikella end turvalisemalt tundma

Kui iOS on kõige uuema ning turvalisema versioonini uuendatud, on aeg seda sama teha ka nutikellaga. Ava Watch App ning vali sealt General ja Software update. Uuendamiseks peab olema käekell ühendatud laadijaga, aku laetud vähemalt 50% piirini ning telefon peab olema selle läheduses.

tvOS 10.2.1 toob turvauuendusi

Seekordne tvOS uuendus toob kaasa hulga parandusi, mis aitavad tagada turvalisust. Ava Settings/System/Software Update ning lae uuendus alla.