Rubriigi toob sinuni 

5 rakendust, mis võiks igas iPhone’is olemas olla

Muudetud 23.08.2017 kell 22:13 – Algselt oli artiklis rakenduse Yahoo Weather asemel rakendus Accuweather, kuid selle hiljutiste privaatsusprobleemide tõttu otsustasime selle nimekirjast eemaldada.

Uut läikivat telefoni tööle pannes tervitab sind sealt juba paras ports erinevat sorti rakendusi. Lisaks neile, mis nutitelefoniga kaasa tulevad, soovitame veel mõningaid, mida uude telefoni laadida tasub.

Prisma

See rakendus on kõigile pildistamise huvilistele ja võimaldab muidu tavalisele fotojäädvustusele erinevaid filtreid lisada. Prisma on selles osas läinud veidi kaugemale, kui tavaline efektide lisamine – siin saad anda fotodele täiesti teistsuguse välimuse näiteks mõne kunstniku stiili järgi.

Rakenduses on võimalus ka oma meistriteoseid jagada üle maailma ning uute piltide jaoks inspiratsiooni leida teistelt kasutajatelt.

1Password

Kõigil meil on paroole ja salasõnu, mis kipuvad ununema, kui neid kõige rohkem vaja on. Siin tuleb appi 1Password, kuhu on võimalik selline tundlik info salvestada.

Rakenduse tasuta versioont leiab lisaks ka turvalise veebilehitsejat ning võimaluse mugavalt sisenemiseks kasutada sõrmejälge. 1Passwordi suureks plussiks on võimekus seda sünkroniseerida erinevates seadmetes – see töötab nii iOSis, Androidis kui ka MacOSis ja Windowsi arvutis, kus on olemas eraldi rakendused.

Pocket

See lihtsa nimega rakendus aitab sul salvestada põnevat lugemismaterjali interneti avarustest hilisemaks tarbimiseks.

Kirjatüki paremaks lugemiseks on eraldi vaade ilma segavate reklaamide ja muu häirivata, samuti saab teksti suurust muuta. Igavuse peletamiseks jagab rakendus ka ise lugemissoovitusi.

Waze

Waze on hea alternatiiv Apple’i ja Google’i kaardirakendustele ja navigeerimiseks. Suureks abimeheks on rakendus eelkõige autoga liiklejatele.

Waze on omamoodi sotsiaalvõrgustik, kus saab näha ka oma sõpru, tuttavaid ja teisi äpi kasutajaid otse kaardil liikumas. Kasutajad saavad ise infot lisada erinevatest teeoludest ja nii hoiatada aeglaste lõikude või teetööde eest.

Yahoo Weather

Otsinguhiid on lisaks kõigele muule valmis teinud ka igati asjaliku ilmarakenduse. See kuvab vastavalt ilmaoludele või asukohale Flickeri fotorakendusest kasutajate pilte ning jagab mitmekesist ilmainfot. Nii saab ülevaate sademete tõenäosusest ning lisaks ka kuni kümne päeva prognoosi. Boonuseks saab seadistada rakenduse selliselt, et hommikul ja õhtul annab see ülevaate ilmaoludest.