Ärikonverents juhtivtöötajatele: tööstus täna ja tulevikus

19. oktoobril, järjestikku viiendat aastat toimuval konverentsil, on kaheks põhiteemaks innovatsiooni- ja digipööre, mis aitavad kasvatada ettevõtte konkurentsivõimet.Foto: Tartu Ärinõuandla

Tööstusvaldkonnas tuntud Smart Manufacturing Meetup on kindlasti paljudele juhtivtöötajatele oodatud ärikonverents, mis keskendub ettevõtete jaoks olulistele teemadele nagu tootlikkuse kasv, digitaliseerimine ja teiste headest praktikatest õppimine.

19. oktoobril, järjestikku viiendat aastat toimuval konverentsil, on kaheks põhiteemaks innovatsiooni- ja digipööre, mis aitavad kasvatada ettevõtte konkurentsivõimet. Päev on jagatud kolme plokki, millest igaühes on kaks ettekannet ja üks sisukas paneeldiskussioon.

Päevakülalised Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist, pangandusest ja eelkõige erasektorist annavad osalejatele ideid ja vastuseid muuhulgas järgmistel põletavatel teemadel:

• Kuidas tootlikkust suurendada ja seeläbi rohkem teenida?

• Millal või kas üldse tekib olukord, kus enam ilma digitaliseerimata ei saa?

• Juhtimisotsused reaalajas andmetega – mis sellest päriselt kasu on?

Fookuses on loomulikult tootlikkus, uued lahendused ja väärtuslikud kogemuslood neid läbi teinud ettevõtetelt ja tunnustatud ekspertidelt. Need on päris lood tehtud vigadest, õnnestunud projektidest ja tuleviku võimalustest. Esinejate nimekiri on igal juhul tulvil mainekaid nimesid, kuid igaühel on konverentsi külastajale oluline sõnum edasi anda.

Sille Kraam ja Andri Haran (MKM), Mihkel Nestor ja Peeter Koppel (SEB) Aleksandr Miina (Lean Digital), Ants Vill (Skeleton Technologies), Martin Vares (Fractory), J.Margus Klaar (Brand Manual), Lauri Antalainen (Digiwise) on vaid mõned nimed, keda võib kohata iga Smart Manufacturing Meetup külaline. Esinejate ja osalejatega suhtlemise võimalus loob suurepärase ärisuhete loomise pinna.

Suurepärane pinnas konkurentsivõime tugevdamiseks

Pärast konverentsi alustab Aire Klubi, mis on loodud Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime tugevdamiseks. AIRE koostöövõrgustiku eesmärk on edendada suhtlust tööstusettevõtete, teadlaste, IT- ja elektroonika ettevõtete ning innovatsiooni projektide rahastajate vahel.

“Smart Manufacturing Meetup annab tööstusettevõtetele võimaluse üksteise headest praktikatest õppida. Teine suurem eesmärk on pöörata rohkem tähelepanu tööstusele kui Eestile väga olulisele valdkonnale,” ütleb korraldaja.

Tuginedes eelmiste aastate kogemusele on konverentsile oodata hulgaliselt tööstussektori ettevõtete ja arendusorganisatsioonide juhtivtöötajaid, kuid pane tähele, et kohtade arv on piiratud! Saali pääsevad 300 kiiremat piletiostjat.

Kui sul ei ole võimalik füüsiliselt osaleda, siis konverentsist toimub otseülekanne ja veebipiletiga olete ühendatud konverentsi keskkonnaga. Selle kaudu on võimalik jälgida kõiki ettekandeid ja esitada esinejatele küsimusi.

Tutvu kõikide esinejate ning programmiga SA Tartu Ärinõuandla kodulehel. Või suundu otse FIENTA keskkonda, kus saad osta saali- või veebipileti.

Loe, mida ütlesid 2021 konverentsi külastajad Smart Manufacturing Meetup kohta – osad neist on ka esinejate nimekirjas ise uutele osalejatele väärtust loomas.

“Üks kõige asjalikemaid konverentse, kus jutuks oli reaalne kogemus, ettevõtjate endi nägemus ja prognoosid.” – Martin Vares – Fractory (CEO)

“Konverents pakkus väga hea ülevaate tootmisettevõtete hetkeseisundist ning andis suurepärase võimaluse kohtuda tööstuse juhtidega.” – Aleksandr Miina – Lean Digital (CEO) 2021 konverentsist.

“See on parim koht, kus kohtuda inimestega, kel on visioon, kogemused ja sisemine motivatsioon, et muuta tööstuse käekäiku.” – Mihkel Tedremaa – Superhands (CEO)

Saa osa innovatsiooni- ja digipöörde edulugudest, tule tööstuskonverentsile Smart Manufacturing Meetup 2022.

Osta pilet siit!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.