Geenius.ee on kiiresti kasvav uudisteportaal, mille sisu on faktipõhine, arusaadav ja kasulik. Nagu Postimees ja Delfi, aga ilma poliitika ja kollaste uudisteta, suurema fookusega otseselt Eestit ja Eesti ettevõtjaid puudutavatel äri- ja digiuudistel ning kasulikel juhenditel.

Meilt saad teada, kuidas teadlikult osta telefoni, autot, kodutehnikat. Kuidas hoida korras tervis, aed või kodu. Äriklientidele on meil spetsiaalselt viis portaali, kus tehakse põhjalikult selgeks, kuidas alustada enda e-poega ja milliseid vigu vältida, olla kursis Eesti idufirmade köögipoolega ning RMP aitab sind peensusteni raamatupidamise, tööõiguse ja maksunduse teemadel.

Geenius – aitame teha kasulikke otsuseid iga päev.


“Geenius on olnud meie Nortali inimestele usaldusväärne infoallikas juba aastaid. Meie jaoks on teadmised tööriistad, millega me saame luua positiivset mõju nii isiklikus kui tööelus!

Knowledge is power!”

Nortal Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht

65% lugejatest peab end oma tutvusringkonnas arvamusliidriks

73% lugejatest kinnitab, et tunnetab Geeniuses vähem reklaami, kui teistes väljaannetes

Geenius Meedia 2023.a lugejaküsitluse tulemused

Kampaania EVEA LIIKMETELE kestab 08. aprill – 31. mai 2024. Kampaania kehtib uutele tellijatele.

Kiirusta! Sisesta enda kontakt alloleval aknas ja võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul! Võid kirjutada ka otse meie klienditeenindusele telli@geenius.ee, kes ajab asja sinu eest korda.


Hea ettevõtja! Kui Sa ei ole veel Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni (www.evea.ee)  liige, siis ootame Sind ühinema. EVEA tegeleb kõigi mikro-, väikseid ja keskmisi ettevõtjaid puudutavate valdkonnaüleste probleemide tõstatamise ja lahendamisega. EVEA eesmärk on igati oma liikmeid toetada. Pakume tasuta või soodushinnaga juriidilisi, finantsalaseid või toetustega seotud nõuandeid. Saadame regulaarselt infokirju EVEA seisukohtade, seadusemuudatuste, koolituste jm. kohta.

Vaata liitumistingimusi https://evea.ee/liikmeks-astumine/
Täida avaldus EVEA -ga liitumiseks https://evea.ee/astu-liikmeks/

Ühtsuses peitub jõud!

EVEA president
Ille Nakurt-Murumaa