Geenius Meedia on kiiresti kasvav ettevõte, mis ehitab täpselt sihitud meediakanaleid, mille sisu on faktipõhine, arusaadav ja kasulik. Oleme müravabaks ja sõltumatuks platvormiks andekatele autoritele, hinnatud ekspertidele ning ideedele, mis teaduse ja tehnoloogia abil elu paremaks muudavad.

Väljaanded

Geenius alustas 2015. aastal tehnoloogiaportaalina, aga on tänaseks kasvanud meediaettevõtteks, mis kirjastab 13 veebiportaali ja kolme ajakirja ning toodab seitset podcasti.

Omanikud

Geeniuse asutasid 2015. aastal tehnoloogiaajakirjanik Henrik Roonemaa ja kirjastaja Siim Saidla. 2021. aasta detsembrist on ettevõtte omanik Tallinna börsil noteeritud Baltimaade suurim meediakontsern Ekspress Grupp.

Rahastamine

Geeniust rahastavad reklaamiandjad ja tellijad. Kui sulle meeldib, mida me Geeniuses teeme ja sa tahad meie tegevust toetada, siis vormista mõni Geeniuse tellimustest. Kui sa tahad oma tooteid või teenuseid meie juures reklaamida, siis võta meiega ühendust.

Sõltumatus

Meie toimetus on oma otsustes vaba ja lähtub teemade valikul lugeja huvist.

Kõik Geeniuses ilmuvad reklaamtekstid ja ettevõtete blogid on selgelt märgistatud ja seda sisu valmistab eraldi toimetus.

Mitmel Geeniuse portaalil on peatoetaja. Need ettevõtted kureerivad küll toetatavas portaalis oma blogi sisu, aga portaali toimetuse töösse toetajad sekkuda ei saa.

Mõnel Geeniuse rubriigil on samuti toetaja. Tegemist on lahendusega, kus ettevõte saab enda reklaami näidata teatud teemaga seotud sisu juures, kuid sinna rubriiki valib teemad ja lähenemisnurgad Geeniuse toimetus.