Rubriigi toob sinuni  FLEX sülearvutikeskus

Razer näitas maailmale sülearvutit, mis paneb kulmu kergitama

Kasutaja Kaarel Kook pilt
Kaarel Kook
1 nädal 3 päeva tagasi

Selle juures, et mõni suurem arvutimänguentusiast enda võimsa lauaarvuti külge mitu kuvarit ühendab, ei ole midagi ebatavalist. Küll aga on ebatavaline Razeri uus kolme ekraaniga sülearvuti prototüüp, mida ettevõte näitab tehnoloogiakonverentsil CES 2017.

Project Valerie nimeline seadeldis on Razeri sõnul maailma esimene omataoline süler. 17,3-tolliseid ekraane on kokku kolm ning kõik neist pakuvad 4K resolutsiooni, mis teeb sellest kokku justkui 12K-ekraani ehk selle resolutsioon on 11520x2160 pikslit.

Sees on monitoride jooksutamiseks arvutil Nvidia Surround View tehnoloogia, mis laseb arvutil pildi üle kolme ekraani laiali laotada. Mõlemad küljeekraanid käivad automatiseeritud hingede abil arvuti keskmise põhiekraani sisse, seega kasutaja ei pea ise ekraane mingil moel kinnitama või peale kasutamist lahti võtma.

Konkreetsemate tehniliste andmete kohta praeguse seisuga infot ei ole, kuid Razeri sõnul peaks see olema sisult vähemalt sama võimekas, kui nende hiljuti turule tulnud 17-tollise ekraaniga Blade Pro. Kuna tegu on veel siiski prototüübiga, siis ei ole informatsiooni ka seadme võimaliku hinna või turule tuleku aja kohta.

Avafoto: Razer