Rubriigi toob sinuni  Tehnopol

DreamApply on justkui ülikoolide pilvetarkvara, millega tudengeid hallata

Kasutaja Kaarel Kook pilt
Kaarel Kook
2 kuud 2 nädalat tagasi

Sel nädalal on Geeniuse nädala idufirmaks DreamApply, mis pakub ülikoolidele tarkvara, et viimased saaksid paremini hallata enda tudengeid. Geeniuse küsimustele vastas DreamApply team happiness manager (meil pole aimugi, kuidas seda eesti keelde tõlkida) Elise Kaselaid. 

Mis on teie suur idee?

DreamApply eesmärk on täielikult pea peale pöörata ülikoolide ootused haldustarkvarale. Soovime luua keskkonda, mis võimaldaks ülikoolidel saada kvaliteetset ja soodsat tarkvara väga kiiresti, pädeva meeskonna toel.

Mida teie teenus täpselt teha aitab?

Hetkel on DreamApply platvormile võimalik seadistada tudengite vastuvõtu ja vahetuse ning turunduse halduse süsteeme. Meie teenus on suunatud kõrgkoolidele.

Kui palju teil juba täna kasutajaid on?

Hetkel jookseb DreamApply platvormil ca 130 ülikooli süsteemi 16 eri riigist.

Kes on tegijad ja mis on nende taust?

DreamApply loojad on haridusvaldkonnas loonud mitmeid organisatsioone ja ettevõtteid. Tänaseks on meeskonnaga liitunud üle 20 väga tegusa inimese, kes usuvad, et haridusvaldkonda panustamine on oluline. Kuigi DreamApply pakub IT-teenust, siis sugugi mitte kõigil kollektiivi liikmetel pole varasemat kogemust IT-valdkonnas, palju tähtsam on kollektiivi rikastamine täpselt õigete inimestega. Ootame kõigilt oma meeskonna liikmetelt kirge valdkonna vastu, mitte ainult ettevõtte edu suhtes. See on määrav edu saavutamisel. 

Kes on investorid ja kui palju nad firmasse juba raha on pannud?

DreamApply on ehitatud loojate oma vahenditega. Väliseid investoreid seni kaasatud pole. 

Millega te raha hakkate teenima?

DreamApply teenib juba praegu raha teenustasudelt, mida ülikoolid teenuste kasutamise eest maksavad.

Miks olete just teie see üks kümnest idufirmast, kes ei lähe pankrotti?

DreamApply ei ole enam alustav idufirma. Oleme juba 5 aastat edukalt turul olnud ning oma nišis Euroopas kõige kiiremini kasvav ettevõte. Samuti oleme sellest aastast oma nišis Euroopa turu liider. Meie kliendipüsivuse tase on 100% – ükski klient, kes meiega koostöölepingu sõlminud on, pole meie juurest lahkunud. Tänu oma väga tugevale sisule, tehnilisele küljele ja meeskonnale, oleme hetkel Euroopa turul kõige parema hinna ja kvaliteediga taoline teenus. Praeguseks on ca 300 ülikooli 25-st eri riigist süsteemi ootejärjekorras, seega tööd on meil ees rohkem kui aastaks. 

Mida teil täna kõige rohkem vaja on?

Kõige rohkem on vaja kasvada ning seda me sel aastal ka teeme, kasvame ca 300%. Paremaks toimetamiseks oleks alati hea, kui oleks veidi rohkem kapitali. Samuti on kindlasti vaja kaasata väga häid, andekaid inimesi.

Mida te järgmise 12 kuu jooksul saavutate?

Järgmise 12 kuu jooksul jõuame tasemele, mil meie platvormil jookseb umbes 250 ülikooli süsteemi. Teeme kokkulepped veel vähemalt 100 süsteemi ehitamiseks. Kasvame tõenäoliselt veel 10+ inimese võrra.

Avafoto: DreamApply